Manager vanzări (limba neerlandeză)

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.

 “SPAMOL” anunță concurs pentru postul vacant:

Angajam tineri specialisti sau absolventi pentru postul vacant de asistent manager vinzari (limba neerlandeză):

Cerinţe:
- Posedarea la nivel avansat a limbii neerlandeze atit scris cît și verbal; (cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj);
- Studii superioare (limbi straine/economice);
- Experienta in vânzări sau marketing (avantaj);
- Responsabilitate, abilităţi de comunicare şi organizare;

Responsabilităţi:
- Pregatirea ofertelor în limba neerlandeză;
- Mentinerea legăturii între client, dealer, designer si secţia de producere;
- Verificarea ofertelor si a produsului finit;
- Corespondenţa in format electronic.

Oferim:
- Pachet social complet
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)

- Transport gratuit
- Prînz gratuit

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la: office@alpha-industries.eu   cu indicarea pozitiei in tema scrisorii sau sa telefoneze la 022-45-06-80.

E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

Alte anunturi publicate de aceasta companie