Manager vânzări (de la 23 000 lei)

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera in spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de:

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera în spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de un profesionist care se se regasească în următoarele valori a culturii noastre corporative:

  • calitate înaltă
  • operativitate
  • sinceritate
  • devotament
  • responsabilitate

Responsabilități:

  • comunicare și identificarea necesităților a clientului;
  • selectarea celei mai optime oferte pentru client;
  • negocierea și semnarea contractului;
  • monitorizarea,  executarea comenzii clientului;
  • delegarea anumitor sarcinilor către alți colegi.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, fluent
  • Minim 3 ani de experiență în domeniu;
  • Experiență în identificarea necesităților individuale a clientului;
  • Abilități analitice și organizaționale;
  • Gândire critică;
  • Flexibilitate;
  • Abilitățile de negociere și vânzare servicii;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă;
  • Exemple din experienta pe care o aveți.
Pentru cel mai bun candidat noi vom oferi:
  • salariu de la 23 000 MDL
  • pachet social inclus + premii anuale
  • grafic de muncă: 5 zile în săptămână, de la 09.00-18.00,
  • instruiri din contul companiei;
  • compensarea cheltuielilor aferente serviciilor de telefonie mobilă;
  • spațiu dotat pentru cafea / ceai, fructe proaspete din contul companiei;
  • bibliotecă corporativă;
  • cadouri la sărbători, inclusiv și pentru copii și evenimente corporative, cum fără ele?
Dacă aveți experiența în calitate de manager vînzări expediați CV-ul la adresa electronică: emigrare.hr@gmail.com, cu mențiunea ”Manager Vînzari ” și indicarea numărului telefonului de contact.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide