În legătură cu extinderea, compania de inginerie «ALEX S&E» SRL, care deja 25 de ani este pe piața echipamentelor comerciale (cântare, aparate de casă etc.), anunță postul vacant bine plătit:

Manager vânzări automatizare (mun. Chișinău)

Responsabilități de bază:
- vânzarea programelor software și a echipamentelor pentru comerț și alimentație publică;
- analiza pieței;
- căutarea și atragerea potențialilor clienți.

Cerințe de bază:
- cunoașterea fluentă a limbii ruse și române
- aspect prezentabil, experiență în vânzări și în lucrul cu clienții
- disponibilitatea unui automobil

Condiții de lucru:
- pachet social complet, program de lucru normal
- telefonie mobilă și compensarea transportului
- salariul de bază +% din vânzare
- genul de muncă presupune călătorii
- program 5/2.
- oficiul în centrul orașului

De ce aveți nevoie pentru a lucra în compania noastră:

  • Dorința de a câștiga, de a învăța și de a avansa!
  • Sentiment de responsabilitate și mândrie pentru munca depusă,
  • Buna dispoziție și spirit de lucru!

CV: oksana@alex-se.com
www.alex-se.com
(022) 24 45 72

CV: oksana@alex-se.com

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie