Manager vânzări apeluri fierbinți

KAMELEON oferă locuri de muncă!

Echipa noastră se mărește și căutam colegi faini pentru postul de:

Compania KAMELEON este în căutare de noi MANAGERI ÎN VÂNZĂRI cu sau fără experiență. Dacă ești orientat spre succes, atunci noi suntem pregătiți să îți răsplătim maritele la cel mai înalt nivel. Iar succesul nostru de până acum se datorează faptului că știm să ne apreciem angajații și să ne lăsăm clienții mulțumiți.

Descrierea jobului:

  • Să răspunzi la apelurile fierbinți și să realizezi apeluri către potențialii clienți
  • Să stabilești întâlniri cu potențialii clienți
  • Să cunoști și să prezinți beneficiile produselor noastre
  • Să revii la clienți după vânzare pentru feedback
  • Să îndeplinești planul de vânzări stabilit

Despe viitorul nostru coleg:

  • Cu simțul umorului
  • Să posede un optimism sănătos de vânzări
  • Să se dezvolte pe zi ce trece și să își dorească să câștige mai mult
  • Să iubească oamenii și să le înțeleagă necesitățile
  • Să fie corect, onest și cu abordări originale
  • Să cunoască la perfecție limba română și limba rusă (vorbire, scriere)

Noi oferim:

  • Instruire gratuită de la zero
  • Salariu pe rezultat (fix + % din vânzări)
  • Mediu plăcut și sănătos
  • Program de lucru de luni până vineri, ora 9:00-18:00
  • Posibilitate de creștere personală și salarială (fără limită)

Dacă te regăsești în cele expuse mai sus te rugăm să expediezi CV-ul accesând butonul Trimite CV, sau direct pe e-mail: hrkameleon@gmail.com. Pentru alte întrebări legate de postul dat ne poți telefona pe numărul de telefon 076070096.

hrkameleon@gmail.com
Telefon: 076070096

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide