Manager vânzări active

Ai spirit de învingător? Aplică acum.

Responsabilităţi:
- Vinzarea produselor și serviciilor companiei;
- Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi
- Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi
- Crearea şi distribuirea ofertelor comerciale ;
- Prezentarea produselor și serviciilor prin telefon și personal;
- Negocierea şi semnarea contractelor;

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare, de preferință în economie, management,
- Experienţă în vînzări active- minim 3 ani;
- Cunoșterea limbilor română și rusă este obligatorie;
- Abilitatea excelente de convingere;
- Abilități foarte bune de negociere și promovare a produsului;
- Competențe în căutarea activă a noilor clienți;
- Abilitatea de a formula gândurile clar, structurat și accesibil;
- Vorbire coerentă și corectă;
- Abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;
- Experienţă în vînzări va constitui un avantaj;
- Posesia automobilului propriu va constitui un avantaj;

Calităţi personale:
- Interes pentru lucrul cu clienții;
- Orientare spre rezultat, dorință de a influiența asupra nivelului
- Rezistență la stres (la deficitul de timp, dificultăți de
- Orientare către client (abilitatea de înțelege și a satisface
- Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în
- Energic, responsabil, organizat, comunicabil;
- Dorinţa de a progresa;

Compania oferă:
- Instruire privind metodele de lucru cu clienții;
- Posibilitate de integrare intr-o echipa tinara, profesionista si
- Oportunitatea de angajare pe termen lung;
- Investiție în dezvoltarea profesională de specialitate;
- Pachet salarial stabil + % din rezultate, bonusuri in functie de
- Posibilitate de avansare în funcție;
- Zi normata - 8 ore, 5 zile in saptamina;
- Compensarea transportului;
- Oferirea telefonului de serviciu;

Convorbirea va avea loc dupa examinarea CV-urilor.

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa trimita CV-ul cu poză cu indicarea in tema scrisorii- functia care doresc sa activeze, pe adresa e-mail: hr@businessecurity.md
Fax: 90-90-22.
Telefon 060077339;
Site: www.businessecurity.md

E-mail: hr@businessecurity.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie