Administrator Turism, Vinăria Chateau Cojușna

Vinăria Chateau Cojușna angajează:

Beneficii:

  • Salariu fix stabilit la interviu
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe din cadrul complexului Chateau Cojusna
  • Proiecte interesante de dezvoltare

Responsabilitățile rolului:

  • planificarea, organizarea și coordonarea programelor turistice interne (excursii, circuite, programe de week-end pentru grupuri sau turiști individuali);
  • conduce echipa de ghizi din subordine;
  • promovarea programelor, ofertelor și pachetelor turistice ale companiei către clienți;
  • participarea la organizarea și coordonarea diferitelor evenimente speciale;
  • administrarea bazei de clienți;
  • creează și realizează conceptele de evenimentele turistice;

Studii și experiență necesară:

  • Abilități de comunicare eficientă și negociere
  • Abilități  în planificare și organizare
  • Gîndire analitică, atenţie la detalii
  • Cunoșterea limbii engleze  constituie un avantaj
  • Experienta in domeniul turismului minim 5 ani

E-mail: hr@migdal.md; info@migdal.md
Telefon: 068026656
Web: www.migdal.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide