Manager Transport

Compania „AgroProfi”, dealer oficial al mai multor producători de tehnică agricolă din întreaga lume, printre care „Case IH” (SUA), „Maschio Gaspardo” (Italia), „Väderstad” (Suedia), „Gregoire Besson” (Franța), „Bobcat” (SUA), își desfășoară cu succes activitatea pe piața Republicii Moldova, oferindu-le agricultorilor din țară soluții eficiente pe care să le poată pune imediat în aplicare.

Pentru a deveni și mai buni avem nevoie de:

Cerinte:

- Studii medii/superioare;
- Cunoașterea pachetului MS Office (Word, Excel);
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Abilitatea de analiza, planificare, organizare si evaluare a activitatilor;
- Abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa si responsabilitate;
- Cunostinte in domeniul logisticii auto;
- Abilitati de lucru sub stres si cu termene limita, seriozitate, dynamism.

Descrierea jobului
- Analiza pietii, negocierea contractelor cu furnizorii de transport, selectarea transportatorilor de marfuri;
- Asigura in permanenta incarcarea camioanelor;
- Coordoneaza activitatea conducatorilor auto, de la primirea comenzii, ajungerea
la expeditorul marfii, incarcarea si transportul marfii la destinatar;
- Informeaza de o maniera corecta, obiectiva, adecvata si oportuna a sefului ierarhic, ca fundament al activitatii de luare a deciziilor;
- Urmareste rapoartele zilnice si propune solutii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor stabilite.

Oferta:

- Pachet salarial motivant;
- Autoturism;
- Telefon mobil;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist cu oportunitati de
dezvoltare profesionala

E-mail: hr@wetrade.md
Telefon: 079404254

Alte anunțuri publicate de aceasta companie