Manager (șef/șefă) în turism, locația Anenii Noi, s. Bulboaca

Castel Mimi este recunoscut drept cartea de vizită a Moldovei, una dintre cele mai importante atracții turistice din țără, primul Castel din Moldova, din origine consacrat vinificației.
Castel Mimi este un resort unic, care include o gamă largă de servicii, pentru asigurarea unei surse de bunăstare, confort și relaxare. Sunt disponibile spații de cazare, piscină în aer liber, locații pentru organizarea petrecerilor și evenimentelor.
Dacă vrei să construiesti o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să fii parte a unei echipe profesioniste și dinamice, atunci aplica cu indrazneala la noul job vacant aparut!
Castel Mimi anunță concurs pentru suplinirea pozitiei vacante de:

Program de lucru: Full time.

Candidatul perfect:

  • Va avea studii superioare finisate si experienta în domeniul turismului;
  • Va vorbi fluent limbile română, rusă și engleză;
  • Va poseda excelente abilitati de comunicare interpersonala si relationare cu cei din jur,
  • Va aborda orice provocare cu calm și profesionalism,
  • Va fi pozitiv, deschis și charismatic,
  • Va avea spirit de initiativă, va fi orientat către rezultat și va fi dedicat jobului,
  • Va fi o persoană organizată, integra si responsabilă.

Printre responsabilitățile de bază ale titularului postului:

  • Planificarea, coordonarea și raportarea activității departamentului turism.
  • Planificarea, organizarea și monitorizarea evenimentelor.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru serviciile turistice.
  • Elaborarea și dezvoltarea unor programe de atragere a oaspeților.
  • Crearea, promovarea și comercializarea noilor pachete turistice atractive.
  • Delegarea atributiilor fiecarui angajat din subordine, supervizarea echipei și evaluarea performantelor individuale.

Noi oferim:

  • Instruire și dezvoltare;
  • Pachet social, salariu motivant + beneficii,
  • Mediu de lucru dinamic și placut;
  • Receptivitate si înțelegere oricand vei avea nevoie.

Avem o echipa extraordinară și dacă îți doresti să faci parte din ea…

daca te regasesti in cele relatate mai sus, …

atunci nu ezita sa aplici cu un CV sau doar un apel!

E-mail: resurseumane@castelmimi.md

Telefon: 0680 677 99

Te asteptam cu drag!

Alte anunțuri publicate de aceasta companie