Manager Resurse umane

Compania Volta angajează:

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în domeniu într-o companiei cu peste 100 de angajați;
  • Abilitaţi de comunicare şi de a lucra in echipă;
  • Receptivitate, atitudine pozitivă, flexibilitate şi creativitate;
  • Cunoașterea legislației Muncii;
  • Abilități de planificare, control și motivare.

Responsabilităţi:

  • Elaborarea strategiei și politicii de personal a companiei;
  • Asigurarea formării și perfecționării personalului;
  • Definirea, coordonarea, monitorizarea și analiza proceselor de lucru din cadrul companiei;
  • Participare la formarea și implimentarea culturii corporative;
  • Instructiuni de lucru cu descrierea proceselor pentru desfasurarea normala a tuturor activitatilor;
  • Alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de motivare, menținere și dezvoltare a personalului;
  • Implimenteaza strategii de crestere in cariera si dezvoltare a personalului.
  • Evaluarea peronalului si identificarea potentialelor lideri.
  • Implimentarea programului de instruire pentru angajati.
  • Efectuarea trainingurilor.
  • Implicarea activa in sistemul de motivare non financiara si/sau financiara a  personalului.
  • Implimentarea culturii corporative si comunicare interna.
  • Elaborarea strategiei de incadrare si adaptare a personalului in cimpul muncii.
  • Dezvoltarea si implimentarea regulamentelor interne.
  • Implimentarea si mentinerea proceselor la locul de munca.
  • Elaborarea instructiunelor la locul de munca.

Ce beneficii vei avea:

  • Angajare oficială într-un oficiu confortabil
  • Un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi tineri, pozitivi şi cu pasiune de muncă
  • Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@volta.md.

Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.

Persoanele care nu au fost selectate nu vor fi contactate!

E-mail: hr@volta.md

Alte anunțuri publicate de această companie