Manager Resurse Umane (jurist)

Angajăm:

Suntem în cautarea unui angajat pentru ocupaţia (funcția) Manager Resurse Umane cu studii juridice.

Atribuții:

  • să selecteze/recrute/testeze și întroducă în funcție noi angajați;
  • să asigure fluidizarea proceselor de muncă și funcționabilitatea organigramei;
  • să asigure comunicare în cadrul companiei;
  • să ducă evidența întregii documentației specifice resurselor umanane din companie;
  • să inspecteze și raporteze munca angajaților către conducător și stat;

Responsabilități:

  • să asigure întreprindere cu angajați calificați continuu;
  • să asigure o fluidizare înaltă a proceselor de muncă;
  • să asigure buna funcționare continuu a roganigramei;
  • să asigure o evidență veritabilă și corectidutide în documentația specifică;
  • să asigure cunoașterea și respectara politicilor, standadelor și instrucțiunilor de către angajați;
  • să asigure raportarea la timp și corect date statistice privind activitatea cadrelor către conducător și stat;

Ce oferim:

  • contract de muncă și întreg pachetul social;
  • salariu și bonusuri. (tot oficial)
  • loc de lucru modern dotat cu tot necesarul;
  • amplasare în centrul orasului;
  • un colectiv tânar, activ și ambițios;
  • lucru part-time  (jumate de program)

Cerințe:

  • Studii superioare juridice;
  • Experiența constituie un avantaj,

Ne vom bucura dacă veți alege să faceți parte din echipa noastră. Vă rugam să ne expediați cv-urile pe adresa: d.ru@maronini.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide