Manager resurse umane / HR Менеджер

“Numina” SRL - compania cu o istorie de 25 de ani pe piața moldovenească. Suntem lider în vânzarea de tapete, lustre, dispozitive de iluminat, feronerie și materiale pentru producerea mobilei. Noi oferim o gamă largă de servicii pentru producerea mobilei. Din 2017, dezvoltăm activ direcția auto - Numina Refinish. Suntem siguri de calitatea produselor pe care le comercializăm, suntem capabili să construim parteneriate de lungă durată cu clienții.

Angajații noștri – valoarea de bază a companiei, principalul factor de succes care ne asigură competitivitatea. Formăm o echipă de profesioniști, ne îngrijim continuu de dezvoltarea personalului nostru, oferim oportunități egale de dezvoltare și creștere profesională.

“Numina” SRL — это компания с 25 летней историей на рынке Молдовы. Мы являемся лидером по продаже обоев и освещения, фурнитуры и плитных материалов, а также предоставляем широкий спектр услуг для производства мебели. С 2017 года мы активно развиваем автонаправление - Numina Refinish. Мы уверены в качестве продуктов, которые продaём, и умеем выстраивать долгосрочные партнёрские отношения с клиентами.

Наши сотрудники — основная ценность компании и главный фактор успеха, обеспечивающий нашу конкурентоспособность. Мы формируем команду профессионалов, непрерывно заботимся о повышении квалификации сотрудников, а также предоставляем равные возможности для профессионального и карьерного роста.

Ești perfect pentru noi dacă:
  • Cunoști limba română și rusă
  • Stii să stabilești rapid contactul cu oamenii
  • Responsabilitatea, independența și abilitățile de comunicare sunt punctele tale forte
Responsabilitățile poziției includ:
  • Prelucrarea cererilor de recrutare: comunicare constantă cu șefii de departamente
  • Formarea, publicarea și promovarea posturilor vacante în companie: creativitate + vorbire corectă  – calități importante
  • Interviuri cu candidații: atât telefonic, cât și Face-To-Face
  • Elaborarea rapoartelor lunare: tabele MS Excel

Ce este important pentru noi?

  • Experienta de munca intr-o pozitie similara de la 1 an
  • Cunostinte bune de operare PC
  • Dragoste fața de oameni
Noi oferim:
  • Pachet social complet
  • Salariu decent
  • Loc de muncă stabil
  • Angajare oficială 100% conform Codului muncii al Republicii Moldova
  • 28 de zile calendaristice de vacanță pe an
  • Bonus suplimentar - cursuri gratuite de yoga și pilates
De ce va fi interesant să lucrezi cu noi:
  • Companie mare - peste 450 de angajați
  • Fiabilitate și stabilitate - 26 de ani pe piața Moldovei
  • 6 domenii de activitate
  • Filiale în toată Republica
  • Lucrul cu brand-uri exclusive din Moldova
  • Dezvoltare profesională și sreștere în carieră
  • Acces la librăria corporativă
Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul dvs. la adresa: hr@numina.md   indicînd poziția dorită sau apelați pe numarul: +37360740915
Noi ne aflăm pe adresa: or. Chișinău, str. Maria Drăgan, 11

Нам нужны именно Вы, если:
  • Владеете русским и румынским языками
  • Умеете быстро устанавливать контакт с людьми
  • Ответственность, самостоятельность и коммуникабельность – Ваши сильные стороны
Вам предстоит:
  • Обрабатывать заявки на подбор персонала: постоянное общение с руководителями подразделений
  • Формировать, публиковать и продвигать объявления о вакансиях компании: креативный подход + грамотность – неотъемлемые качества
  • Проводить интервью с кандидатами: как телефонные, так и Face-To-Face
  • Вести отчетность о проделанной работе: составление сводных таблиц
Что для нас важно?
  • Опыт работы в аналогичной должности от 1-го года
  • Уверенное пользование ПК: Microsoft Office
  • Любовь к людям
Мы предлагаем:
  • Полный социальный пакет
  • Достойная заработная плата
  • Стабильное место работы
  • 100% официальное трудоустройство согласно ТК РМ
  • 28 календарных дней отпуска в году.
  • Дополнительный бонус – бесплатные занятия йогой и пилатес
Почему Вам будет интересно работать у нас?
  • Крупная компания – более 450 сотрудников
  • Надежность и стабильность – 26 лет на рынке Молдовы
  • 6 направлений деятельности
  • Филиалы по всей Республике
  • Работа с эксклюзивными брендами Молдовы
  • Профессиональное развитие и карьерный рост
  • Доступ к корпоративной библиотеке
Мы Вас ждем!
Отправляйте CV на e-mail: hr@numina.md      с указанием желаемой должности или же звоните по номеру:
Мы находимся по адресу: г. Кишинев, ул. М. Драган, 11

E-mail: hr@numina.md

Телефон: +37360740915

Alte anunturi publicate de aceasta companie