Manager Resurse Umane (Conducator sectia resurse umane)

În legătură cu dezvoltarea și extinderea companiei, căutăm noi angajați,

Compania „ROST IMPORT” fondată în anul 2010 este  Lider
în domeniul importului și distribuției de mărfuri industriale pentru copii.

Compania ”ROST IMPORT” angajează:

Compania “ROST IMPORT” S.R.L. este o companie poziționată pe întreg teritoriul R. Moldova în importul, producerea și distribuția mărfurilor industriale pentru copii.

Cerinșe față de candidat:
• Cunoașterea limbii române și ruse la nivel scris și verbal
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator încrezut- Excel, Word, Power Point
• Minim 3 ani experiență pe o poziție similar
• Studii superioare (management, drept, economie)
• Cunoștințe de aplicare legislația muncii și Codului Muncii al RM
• Experiență în planificarea și gestionarea departamentului de resurse umane
• Experiență relevantă în proiecte de implementare și îmbunătățire a sistemelor de evaluare și dezvoltare a performanțelor, programe de training și de talent management
• Experiență în aplicarea unor strategii inovative de recrutare, retenție, formare și motivare
• Aptitudini de leadership eficient; gândire strategică și analitică

Responsabilități de bază:
• Coordonarea, monitorizarea și evaluarea procesului de recrutare și selecție a personalului
• Definirea și analiza proceselor de lucru din cadrul companiei
• Elaborarea și documentarea proceselor de lucru (instrucțiuni, formulare, metode de cooperare, fișe de post, regulamente, etc)
• Proiectarea, adaptarea și implementarea programelor de dezvoltare organizațională, training, comunicare internă, evaluare a performanțelor și urmărirea dinamicii obiectivelor (individuale și la nivel de echipă)
• Monitorizarea periodică a activitaților desfășurate și actualizarea proceselor implementate
• Participare la formarea și implementarea culturii corporative
• Alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de menținere și dezvoltare a personalului

Compania oferă:
- Salariu motivant și alte bonusuri de performanțe
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști
- Angajare pe termen lung

Căutăm colegi în echipa noastră care să contribuie la dezvoltarea companiei!

Dacă te-ai regăsit printre rîndurile de mai sus, expediază CV-ul cu menționarea Manager Resurse Umane și a așteptărilor salariale la adresa hr@rostimport.md

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

Alte anunturi publicate de aceasta companie