Manager Regional (Pharma)

Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic in Republica Moldova cu o istorie de peste 25 ani si peste 300 de angajati.
Dita Estfarm are si o retea proprie de farmacii Farmacia Familiei, cea mai mare retea de farmacii in Moldova.

Sunteți în căutarea unei companii axate pe inovație, orientată spre angajați, care să vă inspire și să vă susțină cariera? Dacă da, alăturați-vă la noi ca:

În calitate de Manager Regional, veți fi implicat în gestionarea și dezvoltarea companiei.

Responsabilitati de bază:
- Reprezentarea companiei în relația cu clienții, instituții medicale și parteneri;
- Controlul și promovarea produselor companiei;
- Planificarea și implementarea planului de vînzări;
- Planificarea și organizarea evenimentelor medicale cu scopul promovării produselor.
- Monitorizarea și înțelegerea pieței farmaceutice locale;
- Managementul și dezvoltarea echipei de reprezentanti medicali;
- Întocmirea dărilor de seamă;
- Implementarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei
- Participarea activă în cadrul conferințelor, întâlnirilor și trainingurilor.

Cerinte fata de candidat:
- Absolvent(a) a Universitatii de Medicina si Farmacie;
- Experiență de succes pe piața farmaceutică de cel puțin 5 ani;
- Experiență în poziția de management în ultimii 2 ani;
- Abilități de conducere și gestionare a oamenilor;
- Abilitati de analiză și planificare;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă.
- Rezistență la stres
- Permis de conducere cat. B.

Conditii:
• Salariu competitiv: salariu fix + bonusuri;
• Mașină de serviciu;
• Posibilitatea dezvoltării in cadrul companiei (traninguri, seminare).
• Posibilitatea avansării in cadrul companiei.
• Grafic de lucru Luni- Vineri 08:30-17:30
• Pachet social deplin conform legislației RM.

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md   cu specificarea postului pentru care candidați.

Telefon: 068495521

Alte anunturi publicate de aceasta companie