Manager Regional materiale acoperiș, ferestre și uși PVC

Compania „VIKING PROFIL” SRL este în căutare de:

Compania Stalex  - "Experți în acoperișuri", ce  activează solid timp pe piață, în topul celor mai bune companii din domeniu comercializării acoperișurilor, angajează MANAGER DE VÂNZĂRI REGIONAL.

Responsabilități:
1. căutarea activă și atragerea clienților;
2. negocierea și încheierea contractelor;
3. stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată cu clienții;
4. elaborarea ofertelor comerciale;
5. măsurarea acoperișurilor, golurilor de ușă și fereastră.

Cerințe:
- experiență în vînzări nu mai putin de 2 ani;
- spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate,
- dorință de a munci și orientare spre rezultate.

Remunerare:salariu fix + % din vînzări.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: vikingprofil5@mail.ru
CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerare.
Adresa noastră: or. Chișinău, str. Uzinelor, 4/2.
Telefon: 060494949

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide