Manager Regional materiale acoperiș, ferestre și uși PVC

Compania „VIKING PROFIL” SRL este în căutare de:

Responsabilități:
1. căutarea activă și atragerea clienților;
2. negocierea și încheierea contractelor;
3. stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat de lungă durată cu clienții;
4. elaborarea ofertelor comerciale;
5. măsurarea acoperișurilor, golurilor de ușă și fereastră.

Cerințe:
- experiență în vînzări nu mai putin de 2 ani;
- spirit de inițiativă, punctualitate, onestitate,
- dorință de a munci și orientare spre rezultate.

Remunerare:salariu fix + % din vînzări.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: vikingprofil5@mail.ru   . CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerare.
Adresa noastră: or. Chișinău, str. Uzinelor, 4/2.

Alte anunturi publicate de aceasta companie