Manager Proiecte

Compania ArtGranit este în căutare unui coleg în Departamentul Marketing:

Responsabilități principale:

  • Rețea de lucru (designer, parteneri, outsourcing, it departament, rețea internă );
  • Planificarea și gestionarea proiectelor de marketing în trello și bitrix;
  • Stabilirea sarcinilor către media planner, copywriter, designer, outsourcing (digital, site, print);
  • Participarea la distribuirea bugetului de marketing, scrierea planului de acțiuni în conformitate cu scopurile de marketing;
  • Gestionarea activității pe canalele de comunicarea existente, verificarea îndeplinirii planului de acțiuni;
  • Completarea briefurilor pentru campanii, scrierea conceptelor publicitare - online, offline;
  • Verificarea poziționării în rețeaua de parteneri (standuri, printuri);
  • Identificarea și conectarea noilor canale de comunicare.

Profil candidat:

  • Studii superioare, domeniul marketing constituie un avanataj;
  • Experiență în muncă în agenții de publicitate,
  • Experiență de muncă în departamentul de marketing;
  • Abilități multitasking, gestionare proiecte.

  Ce oferim:

  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă;
  • Locul de muncă: Chisinau, str. Alba Iulia 75
  • Salariu negociabil, în urma interviului;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md ; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail:  elena.dragan@artgranit.md
Telefon: 069000527

Alte anunturi publicate de aceasta companie