Instituția care desfășoară activitatea în domeniul tehnologiilor informaționale angajează:

Manager proiecte

Responsabilități:

  • Cunoașterea în detalii a serviciilor prestate de către IP STISC;
  • Elaborarea documentației/ghidurilor de utilizare a serviciilor;
  • Oferirea consultației metodologice privind utilizarea serviciilor;
  • Elaborarea recomandărilor privind îmbunătățirea serviciilor în baza feedback-ului din partea utilizatorilor;
  • Efectuarea instruirilor periodice a utilizatorilor privind modul de utilizare a serviciilor.

Cerințe:

  • Cunoștințe în domeniul IT;
  • Capacitatea de a autoinstruire rapidă;
  • Experiență în managementul proiectelor.

Beneficii:
    - schema salarială atractivă, salariul plătit la timp;
    - oficiu în centru;
    - training-uri și pregătire profesională din partea instituției;
    - angajare oficială.

Vă rugăm să transmiteți CV-ul la următoarea adresă electronică: hr@stisc.gov.md

E-mail: hr@stisc.gov.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie