Manager Planificare

Angajăm:

RESPONSABILITATI:

• Planificarea procesului de producere a divinului și a vinului;
• Analiza și planificarea stocurilor de materiale auxiliare necesare procesului de producere;
• Plasarea comenzilor de materiale auxiliare către departamentul aprovizionare;
• Monitorizarea termenilor de executare a comenizilor plasate;
• Colaborarea cu departamentele întreprinderii pentru asigurarea indeplinirii obiectivelor de productie si calitate;
• Generarea rapoartelor de activitate.

PROFILUL CANDIDATULUI:
- Studii superioare economice
- Experienta in domeniu;
- Cunoasterea limbilor romana si rusa,
- Cunoasterea PC (MS Office), EXCEL- nivel avansat;
- Abilitati excelente de comunicare, de organizare, prioritizare, de management al timpului;
- Capacitate de finalizare a sarcinilor in termen;
- Aptitudini de planificare, organizare şi control al activitaţii, de luare de decizii, iniţiativa;
- Capacitate de gestionare a echipei din subordine.

OFERIM:
- Pachet salarial motivant

Programul de lucru: Luni – vineri, 8:00 – 17:00

Locul de muncă: or. Călărași

Asteptam CV-urile Dumneavoastra la adresa: natalia.maimescu@divin.md

Alte anunțuri publicate de aceasta companie