Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Manager pe retea de restaurante (Bălți)

Cerinte:
- studii superioare;
- cunoasterea limbilor rusa si romana;
- experienta de munca in domeniul similar;
- comunicabilitate, responsabilitate, punctualitate, abilitati organizatorice, orientare spre rezultat, pregatire pentru instruire;
- cunoasterea calculatorului.

Responsabilitati:
- Coordonezi și optimizezi procesul de vânzare;
- Verifici și optimizezi indicatorii economici, specifici grupelor de marfă;
- Conduci, motivezi și dezvolți angajații din subordine;
- Abilitati excelente de organizare, planificare si comunicare;
- Atitudine pozitiva si profesionista in relatiile cu clientii;
- Abilitati foarte bune de comunicare si convingere;
- Persoana activa, orientata spre rezultat, cu abilitati organizatorice și responsabila;

Ce oferim?
1. Pachet social complet;
2. Salariu atractiv de la 9000-14000lei, achitat la timp!
3. Condiții bune de muncă;
4. Șef bun și înțelegător;
5. Participarea la evenimente corporate (Team building-uri)
6. Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos.
7. Instruire și pregătire profesională.

Pre-selecția se desfășoară în două etape:
Etapa 1 Selectarea CV-urilor cu indicarea “Postului Vacant”.
Etapa 2 Interviu cu candidații selectați care au trecut concursul de CV.

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie