Manager Marketing

HAI ÎN ECHIPA ARTGRANIT!

Aplică la funcția „Manager Marketing” și hai în Echipa Art Granit!
Oferă experiența ta, iar noi îți garantăm posibilitatea de a te dezvolta continuu.

Profil candidat

  • Cunoașterea instrumentelor: Social Media Ads, Business Manager Facebook / Google, GAds, DMP, Programatic;
  • Cunoașterea instrumentelor de statistica, raportare și performanță: Excel - ROI, ROAS, Google Analytics.
  • Abilități de management ( planificare, delegare, control);
  • Abilități de project manager (gestionarea simultana a mai multor proiecte);
  • Abilitati de comunicare, Creativitate, Orientare spre performanta;
  • Cunoașterea limbilor: ro / eng / ru.

Responsabilități:

  • Analiza pieței și experienței consumatorilor;
  • Elaborarea și implementarea strategiei de întarire a brandului pe piata și cresterea conversiilor;
  • Planificarea și coordonarea activitatilor de marketing: ATL, BTL/TTL.
  • Delegarea sarcinilor catre echipa de maketing și controlul realizării;
  • Gestionarea serviciilor outsource.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv, proporțional experienței și competențelor, de la 12 000 + KPI;
  • Locul de munca este situat pe bd. Grigore Vieru 19, Centru;
  • Echipa de specialisti din domeniul marketingului in house;
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9.00-18.00;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: elena.dragan@artgranit.md
Telefon: 069000527

Alte anunțuri publicate de aceasta companie