Manager Marketing

Liderul național în domeniul prestării serviciilor juridice de perfectare a actelor românești "Justconsult" S.R.L, angajează persoane talentate pentru următoarele poziții:

Cerinţe:

  • Studii superioare în domeniul Marketing, Științe ale Comunicării și Relații cu Publicul
  • Cunoașterea limbii române
  • Experiență în domeniu de minim 1 an
  • Cunoașterea tehnicilor de loializare ale clienților, de desfășurare a sondajelor, de creare a contentului pentru mediul online și materialelor publicitare
  • Cunoștințe în domeniul de analiză rezultate marketing
  • Cunoștințe în domeniul de planificare și task management

Responsabilități:

  • Organizează și coordonează elaborarea campaniilor publicitare și promoționale pentru promovarea serviciilor
  • Organizează și coordonează elaborare campaniilor de loializare și revânzare a serviciilor
  • Elaborează și asigură realizarea planului de marketing
  • Gestionează publicitatea pe toate suporturile de comunicare
  • Elaborează planificarea de promovare online și asigură realizarea ei (content plan)
  • Monitorizează permanent piața și concurența în vederea actualizării sau a modificării strategiilor și politicilor de marketing
  • Generează analize, rapoarte și prezentări specifice
  • Alte sarcini conform fișa postului sau sarcini de la superiorul direct

Oferim:

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  • Posibilități de creștere în carieră pe filiera de marketing sau management corporativ
  • Pachet social
  • Bonus de performanță
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  • Locul de muncă: Mun.Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru

E-mail: hr@justconsult.md
Telefon: 061137060

Alte anunturi publicate de aceasta companie