Project manager e-commerce

AZART - reţea de magazine cu haine şi încălţăminte de la cele mai îndrăgite branduri internaţionale, pentru femei, bărbaţi şi copii. Am început activitatea în 2014 cu un singur magazin, iar în prezent avem formată o rețea puternică din 21 de magazine în 11 orașe ale RM.

Suntem în căutarea unui Head of e-commerce (azart.md) care va conduce și va gestiona toate aspectele vânzărilor online. Vom aprecia dacă ai abilități de vânzare, marketing, tehnologie și management, combinate pentru a dezvolta proiecte reușite.

Despre noi:

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea unei strategii de vânzări omnicanal;
  • Proiectarea, dezvoltarea și optimizarea proceselor de vânzări omnicanal;
  • Creșterea cifrei de afaceri și a profitabilității RoPo (Research online Purchase offline), vânzări online și multicanal;
  • Recrutare, conducerea unei echipe. Setarea și monitorizarea KPI;
  • Analiza de afaceri, dezvoltarea și testarea ipotezelor, căutarea punctelor de creștere pentru un model de vânzări și servicii omnicanal;
  • Gestionarea dezvoltării de interface și soluții IT pentru funcționarea și dezvoltarea unui model omnicanal de servicii și vânzări (CRM, ERP, CMS);
  • Formarea bugetului de investiții pentru dezvoltarea direcției.
Vei participa la:
  • Planificarea și implementarea activităților de marketing;
  • Planificarea și implementarea activităților comerciale (achiziții și prețuri);
  • Elaborarea și gestionarea programelor de retenție.
Grozav dacă ai:
  • Experiență de succes în dezvoltarea magazinelor online (domeniul fashion);
  • Expertiză profundă în sisteme și tehnologii IT (CRM, ERP; CMS);
  • Experiență de succes în gestionarea dezvoltării de produse și servicii digitale atât ca manager de produs, cât și ca manager de proiect;
  • Înțelegerea expertă a proceselor de marketing online;
  • Posesia unor sisteme moderne de analiză;
  • Gândire sistemică;
  • Capacitatea de a dezvolta o echipă;
  • Inițiativă.
Ce oferim noi:
  • Lucru în compania lider pe piața fashion din Moldova;
  • Piață în creștere;
  • Bugetul, resursele, interesul și asistența fondatorilor în dezvoltarea departamentului;
  • Garanții de plată decentă a rezultatului (Fix + KPI);
  • Persoană profesionistă, neconflictuală, orientată spre rezultate.

Oficiu: str. M.Sadoveanu 42/6
Regim de lucru: Luni-Vineri, 9.00-18.00

Dacă ești cel mai bun în ceea ce faci, vino în echipa Azart.
Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md.
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522.

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Alte anunțuri publicate de această companie