Manager lucru cu clienții

Compania HR RIFT angajează:

Cerințe:

  • Cunoșțințe de operare calculator (MS Word, Excel);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, (engleza reprezintă un avantaj);
  • Abilităţi de comunicare și negociere;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Responsabilitate și atenție;
  • Spirit de echipă, gîndire analitică;
  • Experiență în domeniu prezintă un avantaj;
  • Studii superioare domeniul economic (prezintă un avantaj).

Responsabilităţi:

  • Menținerea clienților existenți
  • Promovarea ofertei companiei clienților actuali și potențiali;
  • Identificarea necesitățile clientului și găsirea celei mai bune soluții;
  • Soluționarea problemele semnalate de clienți în timp util;
  • Activități ce țin de lucru cu clienții: receptionare și monitorizare cereri și solicitări;
  • Gestionarea corespondenței electronice;
  • Intereacțiunea cu clienții prin telefon, e-mail, direct;
  • Oferirea informației calitative despre produsele companiei.

Oferim:

  • Salariu de la 9000 lei (partea fixă + procent din vânzări)
  • Achitarea salariului la timp
  • Pachet social integru
  • Ziua de muncă de la 9.00 - 17.30
  • Oficiu spațios, confortabil, modern
  • Locul de muncă la str. Korolenko 6

Vă îndemnăm să expediați CV-ul la adresa electronică: hr@sunpack.md, specificînd postul vacant pentru care aplicați sau să ne contactați la numărul de telefon mob: 068222782.

E-mail: hr@sunpack.md
Telefon: 068222782

Alte anunțuri publicate de aceasta companie