Activitatea principală a companiei este livrarea prin curier a corespondenței și a mărfurilor. Lider de piață în implementarea și aplicarea de noi tehnologii și servicii de livrare. Funcționarea rețelei este construită într-un singur câmp informațional, ceea ce mărește foarte mult viteza de procesare a datelor și afectează eficiența livrării și siguranța articolelor.

Manager logist

RESPONSABILITĂȚILE DVS. vor fi:
• analiza zilnică și controlul chilometrajului vehiculelor de lucru
• contabilitatea și controlul consumului de combustibil pentru fiecare unitate de transport
• controlul completării documentației de către curieri (scrisori de parcurs, calcul de combustibil)
• controlul activităților operaționale utilizând sisteme de informații (1C, TMS)
• elaborarea și întreținerea unui program de lucru pentru curierii serviciului de preluare
• Lansarea rutelor în TMS pentru curieri și administrarea acestora
• optimizarea costurilor.

Ce vă oferim:
- echipă activă prietenoasă
- program de lucru: de la 9:00 - 18:00 de luni - vineri
- salariu – 10 000 netto

CERINȚELE NOASTRE:
- experiență de muncă de cel puțin 2 ani într-un domeniu similar
- experiență în managementul personalului
- cunoașterea limbilor ruse și române
- capacitatea de a lua decizii operaționale și de a fi responsabil pentru acestea.

Bine ați venit în echipa noastră!

Inapoi Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie