Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sirguincioase.

Manager logist (pe depozit)

Cerinte:

  •  Studii medii sau superioare;
  •  Cunoasterea limbilor rusa si romana;
  •  Cunoașterea calculatorului (programa VMS);
  •  Responsabilitate, punctualitate, atent ,cu gândire analitică , orientare spre rezultat, rezsistent la stres;
  •  Evidența depozitului.

Responsabilitati:

  •  Ajustarea la toate procesele din depozit;
  •  Prelucrarea documentelor logice;
  •  Primirea mărfii /plasarea mărfii (formarea cererilor)/ieșirea mărfii-iventarierea;
  •  Analiza logistică a mărfii ;
  •  Organizarea efectivă a lucrului depozitului.

Ce oferim?

  •  Pachet social complet;
  •  Salariu atractiv, fix;
  •  Condiții bune de muncă;
  •  Șef bun și înțelegător;
  •  Atmosferă plăcută de lucru și colectiv prietenos
  •  Program corect de lucru de luni până vineri.
  •  Instruire și pregătire profesională.

Candidatii sunt rugati sa expedieze un CV cu indicarea postului la adresa electronica: customagic-hr@mail.ru

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie