Coordonator in activitatea de transport international

Angajăm:

Candidatul ideal:
Experienta in domeniu - minim un an !
• Utilizează programele MS-Office;
• Responsbil si organizat;
• Ia decizii si î-și asumă responsabilitatea pentru acestea;
• Comunicabil și cu abilităti de negociere
• Cunoaște limba rusă/romană/engleză (un avantaj)
• Dorește să crească și să se autoperfecționeze
• Experiență în domeniul achizițiilor și regimului de vămuire a mărfurilor - constituie un avantaj;
• Experiență în domeniul analogic - constiutuie un avantaj;

Responsabilități:
• Administratrea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă;
• Organizarea procesului de logistică pentru clienții companiei;

Compania garantează:
• Training-uri de inițiere și suport pe parcursul activității,
• Lucru în birou confortabil;
• Salariu motivant în creștere de la 9000 lei ;
• Contract individual de muncă;
• Posibilitatea de a crește personal, profesional și financiar.

Expediați un CV pe adresa de mail: hr@imperador.md , indicați funcția pentru care pretindeți.

Telefon: 060010405 022-840047
Persoana de contact: Adrian
E-mail: hr@imperador.md
Site: http://www.imperador.md

Alte anunțuri publicate de această companie