Manager în comerț (Brand Manager)

Angajăm:

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- Studii superioare economice;
- Experiență pe un post similar de cel puţin 1 an;
- Cunoştinţe MS Office la un nivel avansat;
- Cunoaşterea limbilor româna, engleza (nivel Intermediar);
- Calităţi personale: responsabilitate, punctualitate, dedicare, atenţie la detalii, gândire analitică, organizare, rezistenţă la situaţii de stres, spirit de echipă.

RESPONSABILITĂŢI ŞI ATRIBUŢII:
- Gestionarea sortimentului;
- Comunicarea cu partenerii;
- Analiza, evaluarea şi interpretarea datelor statistice şi a informaţiilor obţinute în urma studiilor de piaţă;
- Asortarea şi formarea sortimentului;
- Întocmirea comenzilor, livrărilor, refuzurilor de marfă de la furnizori;
- Atingerea targetelor stabilite;
- Lucru în teren: analiza sortimentului, prețurilor etc.

CE VOM OFERI CANDIDATULUI SELECTAT:
- Tichete de masă;
- Bonusuri competitive;
- Echipă profesionistă şi condiţii de muncă moderne;

- Deplasări de serviciu în afara țării;
- Program de lucru: Luni – Joi de la 8:30 la 17:30
                                Vineri - 8:30 - 14:00.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa hr@aridon.md . Vor fi contactate doar persoanele selectate!

Te aşteptăm în echipa Aridon Group!

Alte anunturi publicate de aceasta companie