Căutăm colegi interesați să își influiențeze direct propriile venituri.
Dacă ești în căutarea unui post de muncă cu perspective și bine plătit, alătură-te echipei noastre!

Manager Import (cu sediul în Chișinău sau Tiraspol)

Compania oferă:
* Motivare financiară - de la 8 000 MDL;
* Suport din partea colegilor şi al managementului companiei ;
* Condiții confortabile de muncă;
* Posibilităţi de creştere ierarhică;
* Program de muncă: Luni-Vineri, 9.00-18.00.

Profilul candidatului:
* Studii superioare finisate;
* Cunoașterea limbii române, ruse și engleze (obligatoriu);
* Experiența de muncă minim 2 ani;
* Cunoștințe avansate de operare PC;
* Memorie bună și atenție la detalii.

Responsabilități:
* Gestionarea relațiilor cu clienții (e-mail, corespondență),
recepționarea apelurilor telefonice;
* Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
* Analiza şi asigurarea implementării procedurilor de lucru impuse de furnizorii externi;
* Analiza indicatorilor activităţii de import / export;
* Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
* Suport în orice alte activități solicitate de superiorul direct.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa hr@dad.md  sau să ne contacteze la 069995545.

E-mail: hr@dad.md
Telefon: 069995545

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie