Manager îmbunătățire procese, București

Pentru prima etapă e deajuns dacă:

  • Ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată, comunicabilă și dinamică;
  • Ești pasionat(ă) de Marketing, Comunicare și Organizare;
  • Deții aptitudini analitice, abilități de colectare și procesare a datelor statistice și de întocmire a rapoartelor aferente activităților;
  • Știi cum să fii orientat(ă) spre rezultat și să lucrezi conform unui plan bine stabilit;
  • Poți lucra în situații stresante și imprevizibile;
  • Ai experiență în domeniu (constituie un avantaj).

Responsabilități:

  • Studierea și analiza mediului de activitate;
  • Monitorizarea realizarii scopurilor propuse către departamente;
  • Cunoasterea tuturor mecanisme si procese din cadrul companiei
  • Monitorizarea corectitudinii și eficacitatea procedurilor implimentate;
  • Efectuarea evaluarii săptămânale a progreselor și a datelor de încheiere pentru subsarcini.

Care sunt benefiiciile angajaților Simplex?

  • Posibilitatea de a-ți manifesta abilitățile la maxim și de a le pune în practică;
  • Dezvoltare profesională permanentă, într-o echipă tânără, în plină expansiune;
  • Cursuri gratuite și un program complet de training ce te va ajuta să fii cel mai bun în domeniu;
  • Mediu de lucru îndrăzneț, cu sistem de management contemporan;
  • Salariu competitiv;
  • Activități de teambuilding.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV­urile la adresa de e­mail: personal@simplex.md, cu indicarea postului pentru care se aplică.
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin