„Family Finance” SRL este o organizație de creditare nebancară specializată în
oferirea creditelor mici de consum. Compania are statut internațional și
își desfășoară activitatea în Ucraina și Georgia. Cei peste 1 000 de angajați
care activează în 70 de subdiviziuni regionale din Ucraina și Georgia
zilnic muncesc pentru a le oferi clienților servicii de calitate și acces imediat la
resurse financiare. Misiunea companiei este de a construi relații pe termen lung
cu angajații, clienții și partenerii bazate pe încredere, un grad înalt de profesionalism, responsabilitate personală și înțelegere reciprocă. În prezent avem nevoie de noi colegi pentru noua noastră filială din Republica Moldova.

Manager echipă (toate zonele țării)

Cerințe principale:
1. studii superioare sau superioare incomplete;
2. experiență de cel puțin 1 an în următoarele domenii:
- vînzarea produselor de creditare;
- vînzări în segmentul retail;
- relații cu clienții;
3. capacitatea de a lua rapid decizii privind acordarea creditelor;
4. abilități de procesare și analiză a unor volume mari de informații (cifre, documente);
5. experiență în recrutarea și selecția personalului;
6. competențe manageriale și organizaționale.

Responsabilități:
- gestionarea activității echipei de consultanți (atragere, instruire, planificare, controlul îndeplinirii sarcinilor trasate);
- dezvoltarea bazei de date cu clienți (organizarea identificării și atragerii clienților);
- participare la elaborarea, implementarea și monitorizarea activităților promoționale;
- planificarea, organizarea și analiza vînzărilor realizate de companie;
- asistență la executarea contractelor de credit.

Condiții de muncă:
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă de profesioniști în cadrul unei companii stabile;
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariu competitiv și un sistem de bonusare;
- acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- instruire gratuită oferită în mod obligatoriu de companie, posibilitatea de a participa la traininguri și seminare corporative.

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie