Manager direcție Italia (din oficiu)

Compania Eurocall angajează:

Call Center internațional este în căutarea unui manager care vorbește fluent limba italiană și cunoaște la nivel mediu limba rusă.
Experiența anterioară în poziția de manager/supervizor în cadrul unui call center sau în poziția de manager al departamentului vânzări constituie un avantaj.

Cerințe:
-Rezistența la stres;
-Experiență de cel puțin un an în domeniul vânzărilor;
-Cunoaşterea excelentă a limbii italiene (scris și vorbit);
-Cunoaşterea la nivel de comunicare limba rusă;
-Cunoștințe bune de operare PC.

Responsabilități:
-Realizarea activității de planificare și întocmirea dărilor de seamă;
-Completarea și actualizarea permanentă a bazei de date a departamentului cu problemele semnalate de către clienți și soluțiile propuse;
-Evidența comenzilor efectuate pe site;
-Analiza informației oferite de superiori despre produsele și explicarea ulterioară subalternilor;
-Efectuarea training-urilor de instruire a noilor angajați;
-Analiza rezultatelor operatorilor și organizarea teambuilding-urilor pentru îmbunătățirea rezultatelor;
-Menținerea relațiilor cu clienții prin intermediul poștei electronice;
-Audierea convorbirilor telefonice.

Vă oferim:
- Instruire gratuită;
- Grafic de lucru flexibil;
- Mediul plăcut de lucru cu echipă binevoitoare și profesionistă;
- Posibilitatea de a avansa în cariera;
-Salariul se va stabili în urma interviului ( de la 10 000 MDL + Bonus din rezultate)

Așteptăm CV-urile voastre pe email: eurocallmd@gmail.com   și apelurile la numerele:  061104565 (Nicoleta)/062121113.

E-mail:  eurocallmd@gmail.com
Telefon: 061104565, 062121113

Alte anunturi publicate de aceasta companie