Manager dezvoltare rețea

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

DESPRE COMPANIE:

Compania noastră este o organizație de creditare specializată și lucrează la construirea și extinderea rețelei de sucursale pentru a fi disponibilă clienților din Chișinău și din alte regiuni ale Moldovei, României, Bulgariei. Scopul principal este de a ajuta clienții într-un mod rapid în cazul unei situații financiare neprevăzute.

RESPONSABILITĂȚILE CANDIDATULUI:

  • Căutarea și atragerea clienților
  • Negocierea, consultarea, încheierea de contracte cu clienții
  • Monitorizarea competitorilor (preturi, sortiment, activitati de publicitate)
  • Prezentarea rapoartelor efectuate pe baza rezultatelor cercetării
  • Deschiderea de noi puncte de vânzare ale companiei și controlul activităților acestora
CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
  • Studii superioare managementul afacerii/economie sau analog
  • Cel puțin 2 ani de experiență într-un rol similar
  • Cunoștințe excelente de limba română și rusă, engleza va constitui un avantaj
  • Să fie pregătit pentru deplasări (România)
OFERIM:
  • Salariu motivant și asigurare medicală etc.
  • Oportunitate excelentă de creștere și afirmare personală și profesională într-o companie care se află în permanență creștere (R. Moldova, România, Bulgaria)
  • Grafic de muncă L –V, 09:00 – 18:00
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

*Prin trimiterea CV- ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către HR Solutions.

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide