Contabil șef | fintech

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Despre companie
Compania noastră este o organizație de creditare specializată și lucrează la construirea și extinderea rețelei de sucursale pentru a fi disponibilă clienților din Chișinău și din alte regiuni ale Moldovei, României, Bulgariei. Scopul principal este de a ajuta clienții într-un mod rapid în cazul unei situații financiare neprevăzute.

Descrierea jobului

  • Supravegherea tuturor operațiunilor contabile pentru toate companiile din grup
  • Pregătirea și revizuirea rapoartelor financiare și declarațiilor fiscale
  • Asigurarea conformității cu toate reglementările fiscale și legile privind TVA
  • Gestionarea tuturor tranzacțiilor și operațiunilor cu numerar
  • Colaborarea strânsă cu echipa de conducere pentru a dezvolta strategii financiare

Cerințe pentru candidat

  • Experiență relevantă de cel puțin 3 ani ca Contabil Șef, preferabil în sectorul de retail
  • Competențe excelente de MS Office, mai ales Excel
  • Cunoștințe solide și înțelegerea legilor fiscale, în special TVA
  • Abilități de gestionare a timpului, atenție la detalii și abilități excelente de organizare

Oferim

  • Salariu motivant și asigurare medicală etc.
  • Oportunitate excelentă de creștere și afirmare personală și profesională într-o companie care se află în permanență creștere
  • Grafic de muncă L –V, 09:00 – 18:00
  • Oficiu în sectorul Centru

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 069708302

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
069708302

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide