Agent de vânzări (uleiuri și filtre) 15 000 +

Despre noi:
Compania noastră este primul distribuitor autorizat de uleiuri și lubrifianți ale brandului Shell, a filtrelor brandului Filtron (Mann+Hummel) cu o experiență de 30 de ani pe piața Republicii Moldova. Clienții noștri sunt companiile de transport și cele de construcții, întreprinderile industriale, posesorii de tehnică agricolă, service-urile auto, magazinele de piese auto, ș.a.

Ce oferim candidatului ideal:

  • angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii;
  • instruire gratuită în vederea însușirii tehnicilor de vânzare și cunoașterii gamei de produse;
  • posibilitatea de a obține rapid o bază de cunoștințe necesare procesului de lucru;
  • bază de date a potențialilor clienți;
  • salariu de bază + procent din vânzări + premii.

Responsabilitățile Agentului de vânzări:

  • încheierea contractelor de vânzare și efectuarea vânzărilor de uleiuri, lubrifianți, filtre, produse chimice auto și utilaje pentru service auto către clienții fideli și clienți noi;
  • menținerea relatiilor cu clienții fideli ai companiei și creșterea volumului vânzărilor prin completarea gamei de produse furnizate;
  • informarea clienților privind produsele din portofoliul producătorilor.

Aptitudinile și competențele necesare:

  • comunicare adaptivă, asertivitate;
  • apeluri reci, negociere, convingere;
  • limbile română și rusă.

Programul de lucru: luni-vineri 8:00-17:00, sâmbătă 09:00-12:00 (1-2 ori pe luna conform programului prestabilit).
Locația postului: Chișinău, str. Arborilor, 9/2, în apropierea centrului comercial „Shopping MallDova”).

Candidații sunt îndemnați să expedieze CV-ul cu tema "Agent de vânzări "la adresa electronică: hr@triumf.md.

E-mail: hr@triumf.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide