Manager Departamentul Saune ( Industria Lemnului)

Compania ”SPAMOL”este întreprinderea-fiică a companiei belgiene „Alpha Industries”,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.

 “SPAMOL” anunță concurs pentru postul vacant:

Cerinte:
- Studii de specialitate în domeniul tehnic;
- Experiență anterioară în domeniul prelucrării lemnului;
- Aptitudini bune de comunicare si organizare;
- Capacitate de planificare a muncii;

Responsabilitati:
- Monitorizarea zilnică a lucrarilor conform planului de execuție;
- Elaborarea recomandărilor pentru creșterea productivității;
- Întocmirea rapoartelor de producție;

Oferim
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- salariu motivant și plătit la timp;
- prînz complex și transport gratuit;
- conditii optime de munca;
- mediu de lucru placut într-o echipă tînără și dinamică.

Expediază-ne CV-ul la mailul: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80

Alte anunturi publicate de aceasta companie