Manager departament vînzări (1 000 euro)

Responsabilități:

  • gestiunea activității departamentului vînzări;
  • elaborarea și implementarea sistemului de vînzări ținîndu-se cont de strategia de dezvoltare a companiei;
  • controlul îndeplinirii planurilor de vînzări;
  • asigurarea respectării celor mai înalte standarde de calitate în procesul de oferire a serviciilor;
  • elaborarea și implementarea strategiei de fidelizare a clienților;
  • monitorizarea pieței;
  • elaborarea standardelor, procedurilor și scenariilor de activitate pentru eficientizarea prestației managerilor de vînzări;
  • participarea la elaborarea sistemului de motivare pentru angajații din cadrul departamentului vînzări.

Cerințe:

  • experiență anterioară de cel puțin 2 ani într-o poziție de conducere;
  • experiență în crearea și dezvoltarea departamentului de vînzări;
  • cunoștințe în domeniul stabilirii prețurilor, planificării și elaborării bugetelor;
  • cunoașterea limbilor română și rusă (cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj).

Oferim:

  • un loc de muncă stabil și bine plătit;
  • numeroase bonusuri;
  • pachet social integral;
  • instruire în domeniu;
  • un birou confortabil situat în centrul capitalei.

E-mail: hr@linkair.md

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide