Manager de vânzări regional

Compania «CONLUXART» angajează:

„CONLUXART- Experți în acoperișuri”, ce  activează solid timp de 22 ani pe piață, în topul celor mai bune companii din domeniu comercializării acoperișurilor, angajează MANAGER DE VÂNZĂRI REGIONAL.
Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Îți propunem să fii reprezentantul nostru regional.

Beneficii:
Îți vei influența singur venitul pe care îl ai
Îți oferim un salariu motivant, cu  bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Cerințe:
- Experiență în vânzări (minimum un an)
- Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
- Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;
- Studii superioare finisate
- Permis de conducere Categoria B

  Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de clienți și montatori;
- Participarea la negocieri comerciale;
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Patrularea șantierelor de construcție
- Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
- Întocmirea rapoartelor săptămânale privind rezultatele înregistrate.

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
- Cunoștințe de utilizare CRM și Google Drive și 1C;

Oferim:
- Venituri motivante, peste media în domeniu (salariu fix + comision din vânzări+bonusuri din proiecte + bonusuri anuale)
- Telefon mobil de serviciu, laptop automobil de serviciu;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Scrie in privat ori trimite acum CV-ul cu mențiunea „Manager vânzări regional”,
la adresa de e-mail: hr@conluxart.md

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

«Conluxart» SRL
Str. Cărbunari 2, Chișinău, Moldova
E-mail: hr@conluxart.md
Tel.: 022542117
Site: www.conluxart.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie