Manager vânzări în oficiu

Compania «CONLUXART»

angajează:

Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

Noi suntem o companie mare ce activează solid peste 25 de ani pe piața de acoperișuri, în topul celor mai bune companii din domeniu și suntem deschiși spre noi viziuni și tendințe.

Îți oferim un salariu cu bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Responsabilități:

  • Vanzarea produselor Conluxart prin telefon catre clienti existenti si potentiali;
  • Furnizarea informației detaliate despre produsele și serviciile companiei;
  • Introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informațiilor în baza de date;
  • Oferirea suportului necesar clienților;
  • Evidența apelurilor și a vânzărilor existente;
  • Depunerea efortului suplimentar pentru a îndeplini obiectivul de vânzări şi pentru a facilita viitoarele vânzări.

Cerințe:

  • Abilitati de comunicare dezvoltate, capacitate de negociere si vanzare;
  • Cunoasterea fluenta a limbii romana si rusa;
  • Experienta in vanzari sau call center este considerata un avantaj;
  • Cunostinte PC si cunostinte despre pachetul Microsoft Office;
  • Dorinta de dezvoltare;
  • Responsabilitate si capacitate de lucru in echipa.

Garantam:

  • Salariu: Fix +% din vanzari;
  • Carieră;
  • Traininguri si consultatii privind cresterea personala si dezvoltarea profesionala;
  • Atmosfera de lucru profesionista, echipa tanara.

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@conluxart.md.
Informații suplimentare la telefon: +373 68 612 661.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

«Conluxart» SRL
Str. Cărbunari 2, Chișinău, Moldova
E-mail: hr@conluxart.md
Tel.: 068 612 661
Site: www.conluxart.md