Manager de vânzări oficiu

Compania «CONLUXART»

angajează:

Dacă ești o fire dinamică, ești pasionat de arta de a vinde și nu poți trăi fară comunicare, atunci noi te invităm să faci parte din echipa noastră!

 Noi suntem o companie mare ce activează solid peste 22 de ani pe piața de acoperișuri, în topul celor mai bune companii din domeniu și suntem deschiși spre noi viziuni și tendințe. Suntem profesioniști în ceea ce facem cu mulți ani de experiență și dedicație pentru fiecare lucrare în parte, un colectiv grozav și multă muncă pentru a asigura cel mai bun rezultat!

Îți oferim un salariu cu bonusuri și o posibilitate să acumulezi o experiență în comunicări eficiente și tehnici de vânzări!

Responsabilități:
- Dezvoltarea și menținerea bazei de date;
- Crearea ofertelor pentru clienți;
- Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;
- Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;

Cerințe:
 - Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
- Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

Constituie un avantaj:
- Experiență în vânzarea materialelor de construcție;
- Cunoștințe de utilizare CRM.

Oferim:
- Salariu fix + comision din vânzări

- Întreg pachetul social;
- Telefon mobil de serviciu, laptop;

Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi !
Scrie in privat ori trimite acum CV-ul la adresa de e-mail:
hr@conluxart.md  cu mențiunea „Manager vânzări oficiu”.

Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu.

«Conluxart» SRL
Str. Cărbunari 2, Chișinău, Moldova
E-mail: hr@conluxart.md
Tel.: 022 542 117
Site: www.conluxart.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie