Manager de vânzări / consultant

IPHOST ANGAJEAZĂ:

Responsabilități de bază:
-        Studierea pieței și identificarea potențialilor clienți;
-        Efectuarea apelurilor;
-        Consultarea clienților;
-        Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe:
-        Utilizator de PC;
-        Cunoașterea limbilor româna și rusă;
-        Competențe de comunicare atât scris, cât și verbale;
-        Competențe de negociere;
-        Perseverență în atingerea obiectivelor;
-        Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.

Condiții de munca
-        Loc de munca amenajat in sectorul Ciocana
-        Orarul de munca Luni - Vineri
-        Salariu fix 7 000 + bonus (în funcție de vânzările realizate)
-        Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne
-        Training-uri gratuite;
-        Asigurare medicala
-        Salariu integral oficial

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu poza, la adresa electronică: cv@iphost.md
În subiectul mesajului specificați postul vacant pentru care aplicați (CV –Manager de Vânzări).

Alte anunturi publicate de aceasta companie