Manager de oficiu în Cimișlia

Angajăm:

Dacă ești o persoană deschisă, ai studii superioare absolvite și îți place comunicarea cu oamenii, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Ce oferim:
- salariu și sistem de bonusare atractiv
- oportunități de creștere profesională și financiară;
- colectiv prietenos, ce te va ajuta să te implici rapid în muncă
- grafic de lucru: luni - vineri, 09:00 – 17:00, sâmbăta 10:00 – 13:00 (3 ore)

Cerințele noastre:
- studii superioare absolvite
- experiență în vânzări - avantaj
- o bună cunoaștere a limbii române și ruse - la nivel de comunicare
- o bună cunoaștere a calculatorului
- atitudine pozitivă, responsabilitate, amabilitate

Ce responsabilități vei avea:
- acordarea suportului consultativ și informațional în oficiu
- promovarea ofertelor de muncă peste hotare
- deservirea calitativă a clienților
- gestionarea oficiului din orașul Cimișlia

Dacă te regăsești în cele de mai sus, trimite CV-ul tău la adresa electronică hr@asociatia.md   , cu mențiunea postului – Manager Cimislia, în tema scrisorii. Sau nu ezita să ne apelezi la numerele de telefon: 076 77 3000

Află mai multe despre noi aici: www.asociatia.md

E-mail: hr@asociatia.md
Telefon: 076 77 3000

Web: www.asociatia.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie