Manager compensații și beneficii

Compania oferă:

  • Salariu motivant
  • Posibilități de instruire și creștere profesională
  • Stabilitate într-o companie dinamică și prosperă
  • Transport de serviciu

Responsabilități:

  • Elaborarea, implementarea și gestionarea sistemului de remunerare și recompensare a personalului, în concordanță cu valorile și obiectivele companiei
  • Analiza, evaluarea și descrierea posturilor (elaborarea fișelor de post), în scopul definirii ierarhiei acestora și alinierea lor pe grade alocate fiecărei poziții
  • Realizarea cercetărilor cu privire la analiza comparativă a salariilor de pe piața muncii pentru posturile similare
  • Gradarea funcțiilor și stabilirea diapazonului de salarizare; elaborarea grilei salariale (eșantionul comparativ, ținta de poziționare, elementele de remunerare)
  • Elaborarea și implementarea sistemului de management al performanței, prin stabilirea de indicatori de performanță (KPI) pentru partea salarială variabilă / bonusuri
  • Realizarea procesului de evaluare continuă a performanței angajaților și monitorizarea eficienței acestora
  • Participarea la stabilirea programelor de beneficii și motivare atît financiară, cît și non-financiară

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare în economie/ finanțe/ managementul resurselor umane
  • Experiență de cel puțin 2 an într-un post similar
  • Cunoștințe avansate de analiză, planificare, raportare și bugetare
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Responsabilitate, spirit analitic, perseverență

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon  078000075

E-mail: recrutare@profmet.md
Telefon: 078000075

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin