Manager categorie

„BUSINESS MARKET” SRL

(import și comerț angro a articolelor din tutun)

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienţă profesională în calitate de manager minim 2 ani;
- Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
- Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
- Cunoştinţe aprofundate al PC-lui şi programului 1C;

Responsabilităţi:
- Organizarea procesului de aprovizionare continuă şi realizarea mărfurilor ;
- Verificarea prezenţei asortimentului în punctele comerciale a produselor din categoria sa;
- Analiza vînzărilor;
- Raportarea pe categoria sa de produse .

Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
- Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
e-mail: hr@bizmarket.md, anticamera@bizmarket.md
Tel/fax: 022784000, 079421979, 079701068

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.mdanticamera@bizmarket.md
Telefon: 022784000, 079421979, 079701068

Alte anunturi publicate de aceasta companie