Manager Call-Centru

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unor noi colegi în funcția de:

Responsabilități:

  • Preia apelurile telefonice, răspunde la emailuri și oferă explicații și informații clienților companiei;
  • Identifică nevoile pacienților și le soluționează în cel mai scurt timp posibil;
  • Înregistrează reclamațiile făcute de clienți, le aduce la cunoștință măsurile întreprinse;
  • Gestionează și aplanează situațiile de conflict;
  • Răspunde cu profesionalism și amabilitate la solicitările clienților;

Cerințe:

  • Studii medicale sau în unul din domeniile: biologie, tehnologie chimică, chimie, biochimie;
  • Exprimare și dicție clară prin utilizarea corectă a terminologiei medicale;
  • Capacitate excelentă de comunicare și convingere;
  • Orientare spre spre necesităţile clientului și găsirea soluțiilor;
  • Capacitate de înţelegere a problemelor și luare a deciziilor;
  • Experiență de minim 1 an în funcție de relaționare directă cu clienții;
  • Utilizator increzut PC (MS Office, Power Point);
  • Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română și rusă;

Beneficii:

  • Reducere la serviciile companiei;
  • Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  • Salariul atractiv;
  • Un loc de munca confortabil.

Va rugam sa expediați CV-ul cu poză pe adresa electronică: resurse.umane@imunotehnomed.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie