Manager Calitate (or. Ungheni)

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Întreprindere internațională de fabricare a firelor și cablurilor electronice/electrice, cablajelor, dispozitivelor de conexiune pentru acestea, etc.

Competențe necesare:
  • Studii superioare în domeniul tehnic;
  • Experiență de muncă în domeniul producerii 2-5 ani;
  • Experiență de muncă în domeniul cablajelor - avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze/franceze;
  • Capacitate de analiză tehnică.
Responsabilități:
  • Analizarea problemelor interne privind calitatea;
  • Coordonează și monitorizează activitatea echipei;
  • Comunicarea cu serviciul de industrializare din Franța;
  • Redactarea documentelor și a rapoartelor necesare;
  • Dezvoltarea de concepte și măsuri necesare pentru asigurarea standardelor calității;
  • Întocmirea instrucțiunilor de lucru și verificare;
  • Planificarea și gestionarea mijloacelor necesare pentru lansarea unor noi produse;
  • Determinarea instrumentelor și metodelor de ameliorare continuă în funcție de obiectivele trasate;
  • Participarea la îmbunătățirea continuă a calității.
Beneficii:
  • Loc de muncă într-o companie internațională;
  • Posibilitatea de dezvoltare și creștere în carieră;
  • Pachet salarial atractiv.
Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv90@search4staff.com
Pentru detalii: 060 422 844

E-mail:  tv90@search4staff.com
Telefon: 060 422 844

Alte anunturi publicate de aceasta companie