Angajăm:

Manager asigurări (or.Drochia)

Cerinţe fața de candidat:
· Studii superioare;
· Pasiunea de a lucra si interacționa cu oamenii;
· Abilităţi de comunicare puternice şi putere de convingere;
· Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
· Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, atitudine pozitivă, spirit de echipă;
· Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
· Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor constituie un avantaj
· Permis de conducere.

Responsabilităţi principale:
· Dezvoltarea vânzărilor in regiunea Drochia
· Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei;
· Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
· Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
· Implicarea in procesul de recrutare a agenților

Oferim:
• Program deplin de lucru;
• Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
• Pachet de compensare atractiv;
• Posibilităţi de dezvoltare;

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română, la adresa electronică: job@grawe.md
Vă rugăm să indicaţi în tema din email: “CV pentru Manager Vinzari”.
Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi.

job@grawe.md

Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie