Менеджер по закупкам (внутренний рынок) | Manger achiziții (piața internă)

Angajăm:

Обязанности:

  • Анализ потребностей компании в различных товарах или услугах;
  • Поиск и выбор поставщиков, предлагающих необходимые товары или услуги;
  • Ведение переговоров с поставщиками;
  • Составление и оформление заказов;
  • Организация и контроль выполнения заказов;
  • Взаимодействие с поставщиками для решения различных вопросов;
  • Проведение анализа рынка с целью выявления новых поставщиков, а также оценки текущих тенденций и цен на товары или услуги.

Требования:

  • Опыт работы с перевозчиками;
  • Знание национальных компаний Молдовы: Profmed, Ultra, Supraten, etc;
  • Уверенное владение ПК: Word, Excel, 1C (средний уровень), Google Drive;
  • Знание языков: Румынский, Русский, Английский (средний уровень);
  • Коммуникабельность, пунктуальность, самоорганизованность.
  • Аналитические способности;
  • Умение вести переговоры, oрганизационные навыки.

Мы предлагаем:

  • Cвоевременную оплату труда;
  • Оплату мобильной связи;
  • Посещение курсов для кадровиковș
  • Периодические издания по кадровому делопроизводству;
  • Своевременный офис в центре города;
  • Отличный, дружный коллектив.

Если вы готовы принять вызов и стать частью нашей команды, отправьте свое резюме на hr@sequritygroup.md.

Мы ждем именно вас!

Responsabilități:

  • Analizarea nevoilor companiei în diverse bunuri sau servicii;
  • Căutarea și selectarea furnizorilor care oferă bunurile sau serviciile necesare;
  • Negocierea cu furnizorii;
  • Elaborarea și completarea comenzilor;
  • Organizarea și supervizarea executării comenzilor;
  • Interacțiunea cu furnizorii pentru rezolvarea diferitelor probleme;
  • Realizarea analizei pieței pentru identificarea unor noi furnizori, precum și evaluarea tendințelor și prețurilor curente ale bunurilor sau serviciilor.

Cerințe:

  • Experiență de lucru cu transportatorii;
  • Cunoașterea companiilor naționale din Moldova: Profmed, Ultra, Supraten, etc;
  • Cunoștințe solide de utilizare a calculatorului: Word, Excel, 1C (nivel mediu), Google Drive;
  • Cunoașterea limbilor: Română, Rusă, Engleză (nivel mediu);
  • Abilități de comunicare, punctualitate, capacitate de autoorganizare.
  • Abilități analitice;
  • Abilități de negociere, abilități organizaționale.

Oferim:

  • Plata salariului la timp;
  • Plata telefoniei mobile;
  • Participarea la cursuri pentru specialiștii în resurse umane;
  • Publicații periodice despre gestionarea resurselor umane;
  • Sediul de birouri în centrul orașului, bine amenajat;
  • Un colectiv excelent și prietenos.

Dacă sunteți pregătit să acceptați provocarea și să deveniți parte din echipa noastră, trimiteți-vă CV-ul la hr@sequritygroup.md .

Vă așteptăm chiar pe voi!

Fiți la curent cu cele mai recente noutăți ale companiei, deveniți prietenii noștri pe pagina de Facebook: http://goo.gl/3kfKvs!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide