În legătură cu dezvoltarea continuă, compania anunță concurs de angajare pentru postul:

Manager Achiziții

Responsabilitățile funcției:
- Analiza riguroasă a stocurilor și vânzărilor pentru planificarea aprovizionării de la furnizorii externi și interni;
-Coordonarea și asigurarea proceselor de import, de achiziție și managementul stocurilor;
- Planificarea și menținerea stocurilor conform necesităților;
- Căutarea noilor furnizori;
- Negocierea și menținerea corespondenței cu partenerii și furnizorii;
- Achiziționarea produselor și asigurarea livrării acestora la depozit;
- Menținerea interacțiunii benefice cu transportatorii, organele vamale, operatori logistici;
- Controlul plăților, condițiile de expediere a mărfurilor;
- Gestionarea documentelor în conformitate cu standardele stabilite în companie.

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare
- Utilizator PC (cunoașterea program 1C va fi un avantaj)
- Experiență în domeniul achizițiilor este obligatorie și a devamării mărfurilor va fi un avantaj
- Cunoașterea limbilor rusă/română/engleză
- Abilitatea de a lua decizii rapid
- Responsabilitate, onestitate, punctualitate
- Gîndire analitică
- Capacitatea de a negocia eficient
- Spirit inovativ și dorință de creștere

Compania oferă:
- Salariu motivant, achitat la timp;
- Angajare oficială;
- Lucru într-o echipă tânără și foarte dinamică, de succes;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltare personală.

Dacă iți doresți să devii parte a echipei noastre, te invităm să ne contactezi: +(373)79157770,
Expediati CV-ul pe adresa electronică: lilianatandemhr@gmail.com

Telefon: +(373)79157770
Е-mail: lilianatandemhr@gmail.com
Web: www.tandem.md

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie