Maistru manichiură la salonul ”Beauty Salon Tagaer”, Chișinău

Angajam:

Cautam specialist cu baza individuala de clienti!

Scopul postului:prestarea de servicii clienților salonului ”Beauty Salon Tagaer”.

Responsabilități principale: prestarea la timp și calitativă a serviciilor către clienți.

Cerințe față de candidații pentru postul de maistru manichiură:
1. aspect exterior: înfățișare plăcută;
2. manifestări emoționale: emoții pozitive, caracter binevoitor, deschidere;
3. abilități de comunicare: capacitate de a găsi limbaj comun cu oricine;
4. profesionalism: specialist universal, experiența de cel puțin 3 an într-un post similar este binevenita;
5. studii profesionale/speciale sau suplimentare;
6. cunoașterea metodelor de lucru clasice și a celor asistate de aparate în nail-service, cunoștințe în domeniul preparatelor cosmetice;
7. punctualitate, responsabilitate, conștiinciozitate, capacitate de a lucra în echipă, abilitate de a evita conflictele, dorință de a lucra și a cîștiga bani, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Oferim:
* program de lucru full-time
*Utilaj,mobilier,materiale.
* loc de munca amenajat.
* salariu motivant.

Vor avea prioritate candidații care vorbesc fluent limbile rusă și română, sunt talentați și pasionați de munca pe care o fac.

Dacă vă doriți o viață mai activă, mai interesantă și visați la un job care să vă aducă satisfacție expediați CV-ul la dresa electronică: hr@tagaer.md   cu specificarea ”Maistru manichiură”.
Telefon: 078891041.

E-mail: hr@tagaer.md
Telefon: 078891041

Alte anunturi publicate de aceasta companie