Maistru / Inginer Cai Ferate

Lafarge Ciment (Moldova) S.A.din or. Rezina, Moldova,  in cadrul dezvoltarii sale cauta candidati pentru ocuparea pozitiei de:

Educatie si experienta:

  • Studii medii in domeniul cailor ferate (cele superioare reprezinta un avantaj)
  • Min 5 ani experienta in domeniul cailor ferate

Abilitati:

  • Cunoasterea limbilor  romana (avansat), rusa (avansat);
  • Cunoastere pachet MS Office;
  • Deschidere spre comunicare verbala si scrisa;
  • Abilitati de planificare, organizare si relationare;
  • Capacitate de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati:

  • Coordonarea activitatii de cale ferata in fabrica si supravegherea echipelor conform cerintelor si normativilor in vigoare;
  • Urmareste realizarea activitatilor în termen si controleaza calitatea lucrarilor executate;
  • Urmareste si coordoneaza activitati directe de executie ale subcontractorilor si furnizorilor de servicii;
  • Administreaza documentele la nivelul lucrarilor si zonei gestionate.

Alte cerinte:

  • Integritate;
  • Gandire pozitiva;
  • Abilitati analitice, spirit proactiv in solutionarea problemelor;
  • Abilitate de a lucra in echipa;
  • Adaptare la un program de lucru flexibil;
  • Deschidere la alinierea fata de standarde ridicate de Sanatatea si Securitatea Muncii;

Beneficii:

  • Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala;
  • Pachet social si salarial atractiv format din salariu de baza si bonusuri de performanta.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa de email a Companiei: recrutare-mda@lafargeholcim.com

in cazul in care aveti intrebari, va invitam sa ne contactatitel. .

Vor fi contactate numai pesoanele selectate pentru interviu. Va multumim!

E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Telefon: (+373) 254 55-452

Web: www.lafarge.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie