Magazinier Depozit Produse Finite

Angajăm:

Cerințe obligatorii:
- Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleza (constituie avantaj).
- studii superioare, experiența pe o poziție similară - minimum 1 an;
- Responsabilitate, acuratețe, atenție, punctualitate

Orar de lucru: în schimburi cite 12 ore:
- Posibilitate de a lucra sâmbăta.

Responsabilitati:
- Intocmeşte  fişe de magazie, registre de intrare-ieşire, bonuri de consum, raporte, alte documente specifice;
- efectuează modificările ale acestor documentelor la fiecare mişcare a bunurilor din gestiune;
- verifică şi monitorizează permanent stocurile de produse finite, materii prime.
- recepţia mărfii
- controlul încărcării şi a descărcării;
- Controlul periodic a termenului de expirare a mărfurilor
- evidenţa operaţiunilor de recepţionare, păstrare si eliberare a mărfurilor, inventariere

Oferim:
- Salariu fix + bonusuri pentru performanțele obținute;
- Pachet social
- Mediu de lucru plăcut
- Oferim oportunități de dezvoltare a carierei într-o echipa tânără și motivantă.

Pentru relatii contactati la numarul de telefon 068501687  sau expediați un CV la adresa Svetlana.Nedova@sandriliona.md

E-mail: Svetlana.Nedova@sandriliona.md
Telefon: 068501687

Alte anunturi publicate de aceasta companie

Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin