Angajăm:

Magaziner

Cerinte fata de candidat:

  • Experienta anterioara intr-o functie similara de minim – 2 ani;
  • Abilităţi de organizare, gestionare marfa,
  • Abilitati manageriale de gestionare echipa;
  • Grad inalt de onestitate, corestitudine si responsabilitate;
  • Orientare spre rezultata;
  • Posibilitate de a lucre extra-program;
  • Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
  • Posedarea programei contabile 1C;

Responsabilităţi:
- Recepţionează şi eliberează marfa conform documentelor;
- Organizarea echipelor de lucru;
- Depozitează si stocheaza corect marfa;
- Efectuiază evidenţa mărfii;
- Încărcarea/descărcarea mărfii;

Compania ofera:
salariu competitiv;
pachet social integral;
transport si alimentatie gratuita;
perspectiva crearii unei cariere de success intr-o companie dinamica si perspicace;
activitate intr-o echipa tinara si unita.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu indicarea functiei solicitate la adresa de e-mail: hr@floreni.com
sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060667349.

Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!

E-mail: hr@floreni.com
Telefon: (022) 66 70 84, 060667349

back forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie